8 Mart Google Güncellemesi Neler Getirdi ?

Herkeze merhaba Google geçtiğimiz günlerde büyük bir güncelleme yaptı bu güncelleme de yine her zaman ki gibi yükseliş ve düşüş yaşayan insalar oldu.

Hacklink sektöründe ne gibi değişilikler getirdi sorusuna hemen cevap vereyim.

Hiç bir değişilik olmadı çünkü seo nun anahtarı backlinktir ve bu böyle kalacaktır.

Konumuza dönücek olursak; 8 mart google güncellemesinde yabancı forumların özellikle google’nin saldırıya uğradığı veya çalışanlarının büyük bir hata yaptığı konusunda çünkü; tamamen saçma bir şekilde absürt spam kalitesiz sitelerin yükselişte olmasıdır fakat bunlar gelip geçici iniş çıkışlardır.

Her zaman özgün ve kullanıcı odaklı siteler zamanı geldiğinde tekrar hak ettikleri konumlara gelecektir tabi bir takım kişilerde, her güncellemede forumlarda yorum şeklinde artık bu yöntemin ve backlink’in bittiği iddasındadır.

Tabi bunlar her zaman ki gibi fos çıkmakta kuru gürültü her zaman söylediğim gibi işi bilen adam yoluna bakar önemli olan doğru şekilde doğru zamanda hacklink almaktır.

Google son güncellemesi 8 mart bizlere neler getirmiş olabilir..

Güncellemenin artçı sallantıları devam ediyor fakat panik yapmak her zaman hata getirir sakin ve soğuk kanlı olmakta her zaman fayda var.

Çünkü global çapta bir güncelleme olduğu için acele etmeye gerek yok. Eğer hacklink almak istiyorsanız iç seo olayına dikkat etmeniz gerekmekte kontrollü ve düzgün şekilde link sisteminizi oluşturmaya bakmalısınız.

hacklink alırken yapılan hataları bir diğer makalemde sizlere anlattım bu makalemi okuduktan sonra aydınlanmış olursunuz ve ne alacağınızı daha iyi bilirsiniz..

Günümüzde Pagerank kalktığı için artık önemli olan diğer rank puanları DA – PA – Alexa – Moz – Google index ve dahası.. bu sizin seo analiz yapınıza göre değişilik gösterebilir fakat temel analizler bu şekilde yapılmaktadır müşterilerimize tamamen kaliteli ve gerçekten sitelerine etki edecek yani şişirilmiş boş siteler değildir bizzat bütün rankları ve etkileri test edilip listemize eklenmektedir sizlerin tek yapması gereken arkanıza yaslanıp sitenizin yükselişe geçip hit artışını izlemektir..

 

4 thoughts on “8 Mart Google Güncellemesi Neler Getirdi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir