Eklenen Hacklinkleri Takip Etme

Bir çok insan için zaman nakittir, bu yüzden yapay zekalara ve yardımcı programlara ihtiyaç duyarız seo açısından pek çok işimiz aslında robotlar aracılığı ile yapılmakta bir çok kişi manuel şekilde işlem yapmakta bugün sizlere satın aldığınız link çalışmalarını nasıl takip edebilirsiniz ondan bahsedeceğim.

2019 Yılına girdiğimiz ilk aylarda, Google Seo yöntemleri gelişmekte ve günümüze ayak uydurmakta pek çok işimizi artık yapay zekalara devretme çağına girdik. Gereksiz ve yorucu basit işleri botlara bırakarak beyin gücümüzü daha faydalı şeylere harcamamıza olanak sağlamakta bu güzel bir şey. Size konuya direk geçmeden önce bu yöntem ile alakalı bazı temel bilgiler vermek istiyorum, öncelikle çalışacağınız kişilere çok dikkat etmeniz gerekmekte gönderilen siteleri iyi analiz etmeli web site arşiv kayıtlarını kontrol etmelisiniz böylelikle silinip silinmediğini veya ne kadar ekli kaldığını çok rahat anlamanız mümkün olacaktır.

Hacklink Takipi nasıl yapılır? hacklinkpr10.com farkıyla.

Mesela +5 yılı geçik ekli link bağlantılarım mevcuttur bunu sizler ile paylaşıyorum. Ayrıca +6 yıl aşkın yerli ve yurt dışına hizmet eden yerel firmalara aynı zamanda bireysel referanslı müşterilerim mevcut.  🚀 Link alırken dikkat etmeniz basit kurallar bunlardır. Referans ve link süresinin uzunluğudur..

  • Sürekli silinen ve eklenen siteler size yarar yerine zarar verir..   

Şimdi gelelim aldığınız Hacklinkleri takip etmenin yöntemlerine ve tabi ki,  silinip silinmediğini otomatik kontrol etmek için öncelikle son derece basit PHP yazılım yazdırabilir ve kendinize ait bir panel oluşturabilirsiniz veya İnternet üzerindeki ücretsiz seo araçları ile bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür ufak bir arama yaparak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

2019 Yılı Özel Hacklink Kampanyası Hakkında Bilgilere Buradan Ulaşabilir Ve Kampanya’dan Faydalanabilirsiniz. !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir