Penguen 4.0 ile Hacklink Kalitesi Arttı

Herkeze Merhabalar, Geçtiğimiz günlerde güzel bir dalgalanma oldu bunun sebebi kısa süre sonra anlaşıldı google’nin resmi kaynakları Penguen 4.0 Güncellemesinin bittiğini duyurdu. Herkez’de ister istemez bir heyecan oluştu şunu hemen söylemek istiyorum ki hacklink etkisi daha çok arttı bu durum neredeyse tüm kesimleri sevindirdi. Daha önceki rankbrain makalemizde söylediğimiz gibi artık yaptığınız çalışmalar anında robotlar tarafından görülüp işleme alınacak nasıl yani? diyorsanız kısaca anlatmak gerekirse artık eklediğiniz içerikler anında indexlenecek aldığınız hacklinkler hemen etki edecek diyor kaynaklar fakat henüz tam olarak oturmuş gözükmüyor zaman ile bu dediklerimiz gerçekleşeceğiniz umuyoruz..

 

penguen v4 ile hacklink etkisi arttı.

penguen v4 ile hacklink etkisi arttı.

 

Artık alacağınız linkleri güzel şekilde seçmeniz gerekiyor, domain otoritesi yüksek diğer seo ölcüm puanları yüksek olan her link’i alabilirsiniz, bunlar dışında kalitesiz ve kötü sitelerden uzak durmanızı tavsiye ediyorum, ayrıca bu yöntemin ve diğer seo yöntemlerinin etki edebilmesi için öncelikle ” iç seo’nuzun ” gayet iyi ve kaliteli olması gerekiyor mesela herşey özgünlükten geçer özgün ve kaliteli bir siteniz var ise kesinlikle uçacağınıza emin olabilirsiniz, hepinize bol kazançlar diliyorum.

Skype: Backlinkhizmeti

2 thoughts on “Penguen 4.0 ile Hacklink Kalitesi Arttı

  1. Linkleriniz sayesinde baya yükselme oldu. Kaliteli linkleriniz ve bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Bu bilgilere göre daha iyi yükseleceğimize benziyor. Kısa süre içersinde deneme dileğiyle . Kolay gelsin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir